Jornadas y clasificación de balonmano

Clasificaciones balonmano.

Enlaces a las clasificaciones de las categorías del AD Carballal en las cuales hay alumn@s del colegio:

INFANTIL MASCULINA
LIGA REGULAR
Grupo: 2ª INF. SUR A
LIGA 2 Vueltas

http://fgbalonman.com/clasificaciones.asp?torneo=538&x_OPCION=MC&Submit=Mostrar

BENXAMÍN MIXTA
LIGA REGULAR
Grupo: PONTEVEDRA B
LIGA 2 Vueltas

http://fgbalonman.com/clasificaciones.asp?torneo=545&x_OPCION=MC&Submit=Mostrar

BENXAMÍN MIXTA
LIGA REGULAR
Grupo: PONTEVEDRA A
LIGA 2 Vueltas

http://fgbalonman.com/clasificaciones.asp?torneo=544&x_OPCION=MC&Submit=Mostrar

DIVISIÓN DE HONRA INFANTIL FEMININA
1ª FASE LIGA TERRITORIAL
Grupo: GRUPO “B”
LIGA 2 Vueltas

http://fgbalonman.com/clasificaciones.asp?torneo=517&x_OPCION=MC&Submit=Mostrar

DIVISIÓN DE HONRA CADETE FEMININA
1ª FASE LIGA TERRITORIAL
Grupo: GRUPO “B”
LIGA 2 Vueltas

http://fgbalonman.com/clasificaciones.asp?torneo=514&x_OPCION=MC&Submit=Mostrar

DIVISIÓN DE HONRA XUVENIL FEMININA
LIGA REGULAR
Grupo: ÚNICO
LIGA 2 Vueltas

http://fgbalonman.com/clasificaciones.asp?torneo=494&x_OPCION=MC&Submit=Mostrar

Anuncios
Categorías: Jornadas y clasificación de balonmano, Torneos | Deja un comentario

Clasificacións balonmán

Os campionatos dos equipos do colexio alborada de fútbol sala comezarán o 17 de novembro, e o día 9 coñeceremos o calendario da primeira xornada.
E o A. D. Carballal (No que xogan ó balonmán moitos alumnos e alumnas do colexio) comezou a competir nalgunhas categorías. Se entran nestes enlaces poden observar as clasificacións das categorías Infantil Feminina e Cadete feminina, onde xogan alumnas do colexio:

http://www.fgbalonman.com/clasificaciones.asp?torneo=517&x_OPCION=MC&Submit=Mostrar

http://www.fgbalonman.com/clasificaciones.asp?torneo=514&x_OPCION=MC&Submit=Mostrar

Categorías: Jornadas y clasificación de balonmano, Torneos, Uncategorized | 1 comentario

Próxima jornada de liga

DIVISIÓN DE HONOR JUVENILES FEMENINA

Próxima jornada

BM. MOAÑA – ALBORADA CARBALLAL   Domingo  03/04/2011   a las 10:00 en el Pavillón Municipal O Rosal

Clasificación

1. ALBORADA CARBALLAL (39 pts)

DIVISIÓN DE HONOR CADETES FEMENINA

Próxima jornada

SD. TEUCRO – ALBORADA CARBALLAL  Sábado 02/04/2011 a las 11:30 en el Multiusos

Clasificación

1. ALBORADA CARBALLAL (50 pts)

DIVISIÓN DE HONOR INFANTIL FEMENINA

Próxima jornada

SD. TEUCRO – ALBORADA CARBALLAL  Sábado 02/04/2011 a las 10:00 en el Pavellón Municipal Multiusos

Clasificación

6. ALBORADA CARBALLAL (28 pts)

 

Categorías: Jornadas y clasificación de balonmano | 2 comentarios

Clasificación de los equipos de balonmano

ALEVINES  G. 2

Resultados

CHAPELA “A”  – S.D. CARBALLAL B 4-4/2-3/3-3/3-5

S.A.R. “B”  –  BUEU “A” BELUSO                                                               4-7/2-8/4-5/2-7

LAS CINCO JOTAS – LAVADORES  ‘A’  –  BM. CANGAS                   3-3/3-3/4-2/1-5

BM SEIS DO NADAL – COIA ‘A’  –  BM PORRIÑO ‘B’                           8-1/7-0/7-2/5-2
Clasificación

BM. CANGAS                                                                                               81

LAS CINCO JOTAS- LAVADORES ‘A’                                                  81

BM SEIS DO NADAL – COIA ‘A’                                                             75

BM CHAPELA ‘A’ PARAXE CONSTRUCCIONES                             49

S.D. CARBALLAL B 47

BUEU ‘A’ BELUSO                                                                                     42

BM.  PORRIÑO B                                                                                     26

S.A.R. ‘B’                                                                                                    13

Próxima jornada

S.D. CARBALLAL B –  S.A.R. ‘B’

BM. PORRIÑO B – BM CHAPELA ‘A’ PARAXE CONSTRUCCIONES

BUEU ‘A’ BELUSO – LAS CINCO JOTAS LAVADORES ‘A’

BM. CANGAS – BM. SEIS DO NADAL

INFANTIL MASCULINA G.1

Resultados

S.A.R. ‘A’  – S.D. TEUCRO                                                 34-14

BM TUI –  LA ROSALEDA 1998 LALÍN                         8-28

BM PORRIÑO ‘A’                                                                 DESCANSA

SD OCTAVIO ‘B’ – S.D. CARBALLAL 16-23

Clasificación

S.A.R. ‘A’                                                                             22

LA ROSALEDA 1998 LALÍN                                         16

BM PORRIÑO ‘A’                                                              16

S.D. CARBALLAL 10

S.D. TEUCRO                                                                    6

SD OCTAVIO ‘B’                                                                5

BM TUI                                                                               3

Próxima jornada

S.D. CARBALLAL –  S.A.R. ‘A’

S.D. TEUCRO  –  BM TUI

LA ROSALEDA 1998 LALÍN         (DESCANSA)

BM PORRIÑO ‘A’ – SD OCTAVIO ‘B’

DIVISIÓN DE HONOR INFANTIL FEMENINA

Resultados

SD. TEUCRO – SEIS DO NADAL COIA                                                    25-11

BALONMANO PORRIÑO  –  A.D. CARBALLAL 17-19

BM. MOAÑA – DESCUBAL BALONMAN SALNES MEAÑO            26-27

ESC. MCPAL. BM. CONCELLO CAMARIÑAS  –  S.A.R. ‘A’               12-22

CLUBE BALONMAN TUI                                                                   (DESCANSA)

LAS CINCO JOTAS-LAVADORES  –  BM. CANGAS A                        29-8

BALONMÁN PABELLÓN OURENSE                                             (DESCANSA)

Clasificación

LAS CINCO JOTAS – LAVADORES                           29

SD. TEUCRO                                                                   27

BUEU ATL                                                                       26

CLUBE BALONMANO DE TUI                                   24

A.D. CARBALLAL 19

S.A.R. ‘A’                                                                          18

BM PORRIÑO                                                                  17

SEIS DO NADAL                                                            13

ATL. GUARDÉS                                                             12

BM. MOAÑA                                                                   11

DECUBAL BALONMAN SALNES MEAÑO             10

ESC. MCPAL.  BM.  CONCELLO CAMARIÑAS      10

BM. CANGAS ‘A’                                                              2

BALONMÁN PABELLÓN OURENSE                         0


Categorías: Jornadas y clasificación de balonmano | Deja un comentario

Blog de WordPress.com.